ניהול נכסים מניבים

משקיעים רבים שואלים עצמם שאלה דומה, איזה אפיק השקעה כדאי יותר – נדל"ן או שמא שוק ההון?

אם בחרתם באפיק הנדל"ן, בין אם הינכם מנוסים ובין אם לאו, ישנם פרמטרים רבים אשר יש לקחת בחשבון, שלא תמיד נלקחים בחשבון על ידי מרבית האנשים.

כאשר מדובר על נכס מקרקעין אחד בלבד, אנשים נוטים לתחזק ולנהל את הנכס בעצמם. אולם, כאשר מדובר על מספר נכסי מקרקעין, הטיפול, האחזקה והניהול של הנכסים הופכים למלאכה רצינית יותר בעלת משקל.

משרדו של עו"ד גיא זגדון, מתמחה בטיפול בנכסי מקרקעין, ומספק ללקוחותיו מעטפת שירותים מקצועית ואיכותית לטיפול ואחזקת נכסי המקרקעין שבבעלותם. השירותים שמספק המשרד כוללים גם טיפול שוטף מול שוכרי המקרקעין (החתמה על הסכמי שכירות וקבלת ערבויות מהשוכרים), מול הרשויות השונות (עירייה, חברת החשמל, תאגיד המים) וכיוצא בזה.

יחד עם זאת, משרדו של עו"ד גיא זגדון, פועל בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע מובילים בתחום המקרקעין לשם מתן כל השירותים הנדרשים למשקיעים ויזמים ותיקים בעולם הנדל"ן, ובפרט למשקיעים אשר מעוניינים להיכנס לעולם הנדל"ן ולא יודעים כיצד.

משרדו של עו"ד גיא זגדון, פועל בשיתוף פעולה עם רואה חשבון מוסמך המספק דוחות  אודות הנכס, וכן בשיתוף פעולה עם מתווכחים מובלים כדי שהנכסים יושכרו באופן שוטף ולא יעמדו ריקים. זאת ועוד, משרדו של עו"ד זגדון, פועל בשיתוף פעולה עם שמאים ואדריכלים מקצועיים לבדיקת פוטנציאל להשבחת נכסי מקרקעין.

משרדו של עו"ד גיא זגדון, ישמח לעמוד גם לרשותכם ולספק לכם מעטפת שירותים כוללת לשם ניהול נכסי המקרקעין שבבעלותם.